Dachstein Bild
Tři protěže Tři protěže Vila „Apartmány Gruber“ obdržela prestižní ocenění „Tři protěže“.

Russbach

Apartmány Gruber v Russbachu

Vila Apartmány Gruber leží v Russbachu a nabízí Vám prostřednictvím dolní stanice lanovky Hornbahn přístup ke krásné lyžařské a rekreační oblasti Dachstein – západ. Vila Vám nabízí 5 apartmánů s celkovým počtem 16 lůžek pro letní i zimní rekreaci v oblasti Dachstein – západ nedaleko Salcburku.

Dachstein Západ

Oblast Dachstein západ je výborný cíl pro Vaši letní i zimní dovolenou. V Russbachu jsou sice všechny cíle dosažitelné pěšky, přesto Vás doveze zdarma Skibus pohodlně až k dolní stanici lanovky Hornbahn.
»Více

Apartmány Gruber v Russbachu - Dachstein Západ

Russbach

Poloha městečka Russbach Vám skýtá v zimě i v létě řadu možností. Během 5 minut se dopravíte k dolní stanici 8 místné sedačkové kabinkové lanovky „Hornbahn“ a jste v centru lyžařského areálu.
»Více

Apartmány Dachstein Západ

Apartmány

Apartmány Gruber nabízí v 5 buňkách celkem 16 lůžek. Buňky (27 – 42 m²) jsou vybaveny vlastní sprchou/WC, satelitní TV/radio, balkonem.
»Více

Russbachu Dachstein Západ

Centrální Poloha

Ať už se rozhodnete pro běžkařskou túru v Gamsfeldu, pro sjezdové lyžování s rodinou v areálu Dachstein – západ nebo pro jednu z četných letních atrakcí, apartmány Gruber Vám nabízí ideální strartovní polohu a těší se na Vaši návštěvu.

 

Gruber Appartements, Skiregion Dachstein West, Familie Gruber, Saag 111, 5442 Russbach
Telefon: +43 (6242) 528
Mobil: +43 (664) 22 28 456
Fax: +43 (6242) 528
E-Mail: buchung@gruber-appartements.com